Доставка на склад Нової Пошти

«Нова пошта» — лідер експрес-доставки посилок в Україні! Більш 5919 відділень у всіх населених пунктах України. Доставка посилок в обласні центри всього за 24 години з моменту замовлення! Забрати замовлення необхідно протягом 3 робочих днів.

 

Як отримати посилку на Новій пошті?

Після відправки замовлення на вказаний при оформленні номер телефону прийде повідомлення у Viber з номером транспортної накладної від «Нова пошта».

 

Як тільки посилка буде доставлена у відділення «Нова пошта» прийде повідомлення в додаток “Нова Пошта” з повідомленням про це.

 

При отриманні посилки необхідно:

1) пред’явити оригінали документів (оригінал паспорт громадянина України/закордонний паспорт, водійське посвідчення). Якщо у вас ще немає паспорта, то отримати посилку можуть батьки, пред’явивши свій паспорт і ваше свідоцтво про народження.

2) пред’явити номер транспортної накладної.

 

Ви можете знайти найближче відділення «Нова пошта», а також відстежити посилку.

 

Оплата:

Оплату можна здійснювати наступними шляхами:

  • Оплата через сервіс  LiqPay
  • Оплата Готівкою при отриманні
  • Оплата на карту Приват Банк / monobank

Повернення

Компанія “bez.caxapa” (ФОП Бордіян С.М.) здійснює повернення та обмін цього товару відповідно до вимог законодавства.

Покупець має право замінити товар на аналогічний або зажадати повернути кошти за товар неналежної якості (якщо на упаковці товару виявлені недоліки, пошкоджена оригінальна упаковка або не задовольняє термін придатності) за умови, що товар було отримано зі складу Нової пошти в термін до двох діб з моменту прибуття товару на відділення і отримання відповідного сповіщення.

Термін прийому скарг – 48 годин з моменту отримання товару. Для підтвердження неналежної якості товару покупець повинен надати фото або відео докази менеджерам компанії “bez.caxapa” за тел. + 38 093 669 18 63 (viber, telegram) або на shop.bezcaxapa@gmail.com номер замовлення, і причину повернення.

У разі повернення або обміну товару у відділенні Нової Пошти – транспортні послуги компанія “bez.caxapa” оплачує за свій рахунок за умови, що товар оглянули і повернули в відділенні Нової Пошти або в присутності кур’єра Нової Пошти (тобто послуга попереднього огляду товару).

Умови доставки описані вище.

Умови оплати вказані вище

 

Умови повернення вказані вище

Залишилися запитання?

Напишіть нам, ми на зв’язку

email messenger direct